luda356

Zde najdete veci ke stazeni a veci kolem her a dalsi super veci.........................

Hry ke stažení prez Torrent

Alien vs Predator 2 + cz
Stahuj tady : http://tracker.cztorrent.net/details.php?id=81b0fe2938e789abc7604e44f82933f1a81d98fb     a nebo tady : Alien vs Predator 2 + cz
Posledni komentare
16.03.2016 14:31:21: www.cesky-parfem.cz Uniq parfémy
17.03.2015 19:33:59: www.oricosmetics.cz Oriflame CZ www.ori-cosmetics.cz Oriflame CZ www.krasa365.cz Oriflame CZ www....
03.11.2014 18:36:46: www.kosmetika-sleva.cz www.oriflame.cz www.orikosmetika.cz www.oriflame.cz www.kosmetika-slevy.c...
22.06.2014 13:23:06: Sleva 23 % na kosmetiku Oriflame Neváhejte a staňte se členem právě nyní.

Xpand Rally Xtreme

Xpand Rally Xtreme - obrázekXpand Rally Xtreme je nástupce závodního titulu XPand Rally od polské společnosti Techland, který nabídne podobný obsah jako původní hra, jenom posunutý do poněkud extrémnější a pro hráče zřejmě zajímavější roviny. Jak už název naznačuje, tak to bude rovina extrémní, takže vedle klasických rallye vozidel hra nabídne rychlé GT speciály, DTR buginy, 4x4 off-roady, Monster Truck speciály a další. Pestré paletě druhů vozidel bude odpovídat všech více než 67 tratí odlišné délky i profilu, mezi nimiž nebudou chybět jak super-rychlé GT okruhy, tak i kopcovité off-road tratě, kde bude hráč závodit nejenom proti času, ale hlavně proti živým, nebo AI oponentům. Co se herních módů týče, dojde na klasickou kariéru i samostatné single a multiplayer závody. Hra je opět postavena na interně vyvinutém Chrome Enginu a kromě výše popsaného obsahu nabídne i ChromEd editor pro tvorbu vlastních tratí, vozidel a dokonce i vlastních herních módů.

Stahuj ZDE

Medal of Honor: Airborne

Medal of Honor: Airborne - obrázekPokračování úspěšné série first-person stříleček z druhé světové války, se kterou se setkáváme už od roku 1999 a která si zakládá na autentičnosti i historické přesnosti. V Medal of Honor: Aiborne se stanete členem Boyd Travers, 82. výsadkové divize Spojenců, která plní různorodé úkoly ve válkou zmítané Evropě, začínající na Sicílii a končící triumfem v Německu. Za největší novinku se vyzdvihuje fakt, že každá mise začne plně ovladatelným a působivým seskokem s padákem za nepřátelské linie. Na začátku každé herní úrovně tedy budete vy a několik dalších čekat v C-47 na výsadek a zahájení poslání. Mise ovšem nezačne už v letadle nebo někde na zemi, ale přímo v momentě výskoku...

Stahuj ZDE

The Sims 2 Bon Voyage

The Sims 2 Bon Voyage - obrázekThe Sims 2: Bon Voyage je šestý datadisk pro sociální simulaci The Sims 2, který Simáky osvobodí od každodenních kariérních starostí a uvrhne je na dovolenku do jedné ze tří lokací. Konkrétně to je exotický tropický ostrov s luxusním ubytováním, kempink v přírodě a dovolenka na Blízkém Východě. Ve všech těchto lokacích čekají na Simáky nové aktivity a setkání s doposud nepoznanými kulturami a místními zvyky.

Stahuj ZDE
CRACK ZDE

The Hell in Vietnam

The Hell in Vietnam - obrázekFirst-person střílečka od City Interactive postavená na Chrome enginu, která hráče zavede do období války ve Vietnamu, kde jej nechá bojovat na straně US armády v 8 dlouhých misích.

Stahuj ZDE

Medieval 2: Total War-Kingdoms (datadisk)

Medieval 2: Total War-Kingdoms (datadisk) - obrázekMedieval 2: Total War – Kingdoms je datadisk, který naváže na události z konce hlavní kampaně Medieval 2 a nabídne hráči celkem 4 nové kampaně. Ta první – největší umožní hráči v roli Hernána Cortése naplno prozkoumávat a dobývat Nový svět, neboli Ameriku. V průběhu této kampaně čeká na hráče setkání s původními obyvateli, včetně Aztéků, které si může buď podmanit, nebo proti nim bojovat. Další tři nové kampaně se budou odehrávat v Evropě, konkrétně v severní Evropě, v Anglii a ve Svaté zemi. Severská kampaň se týká boje pohanů proti křesťanům, anglická kampaň se zabývá bojem na čtyřech frontách proti koloniím, jež se bouří proti Britskému impériu a konečně kampaň ve Svaté zemi je vlastně rozšířená křížová výprava s novými jednotkami, hrdiny a cíly. Kromě nových kampaní nabídne datadisk 13 nových hratelných frakcí, přes 150 nových jednotek, podporu multiplayeru v Hotseat módu, šest speciálních multiplayer scénářů, 20 speciálních multiplayer map, nové technologické stromy, nové bojové formace a v neposlední řadě i význačné osobnosti typu Richard Lví Srdce, Saladin a další.

Stahuj ZDE

Bioshock

Bioshock - obrázekPoté co vaše letadlo ztroskotá do nepovolených ledových vod, objevíte zrezivělou batysféru a sestoupíte do Rapture….Město, skryté pod mořem bylo zbudováno pro vyvolené s genetickým potenciálem z řad vědců, umělců a průmyslníků. Naleznete zde město plné mrtvol, jehož chodbami se potulují mocní strážci a malá děvčátka okrádají mrtvé. Geneticky zmutovaní obyvatelé vás mohou kdykoliv přepadnout...

Stahuj ZDE

Tiger Woods PGA Tour 08

Tiger Woods PGA Tour 08 - obrázek

Další ročník golfového simulátoru se sdílením úderů online, kde podle různých parametrů, jako vzdálenost od jamky, počtu odpalů či zvolené obtížnosti, online služba GamerNet ocení váš výkon počtem bodů. Ty poté poslouží nejen k tradičnímu sestavení online žebříčků nejlepších hráčů tříděných dle mnoha hodnot, ale také k motivaci vašich přátel, kteří, aniž by zrovna hráli, automaticky obdrží zprávu, že jste je překonali o x bodů, včetně důkazu.

Stahuj ZDE

Combat Mission: Shock Force

Combat Mission: Shock Force je válečnou strategií, která se odehrává ve fiktivní blízké budoucnosti. Sýrie se rozhodla terorizovat okolní státy, což se nelíbí NATO a válka tak může začít.

Stahuj ZDE

Premier Manager 08

Premier Manager 08 - obrázekPremier Manager 08 je už 13. ročník v sérii fotbalových managerů, jež kromě tradiční hratelnosti, která se už řadu let nemění, nabídne celou řadu změn a nových prvků. V první řadě to bude zbrusu nový interface, což je u fotbalového manažera hodně důležité. V rámci nového uživatelského rozhraní by se měli hráči dočkat jednodušší navigace jednotlivými meníčky, statistikami i tabulkami. Další novinkou jsou nástroje pro vylepšování kondičky i zdravotního stavu fotbalistů (tréninkové centrum, rehabilitace, diagnóza zranění) a chybět by neměl ani systém odměn, který se postará o rozvoj fotbalistů i klubového personálu v závislosti na tom, jaké vybavení jim dá hráč k dispozici. Hra bude samozřejmě postavena na aktuálních údajích z této sezóny anglické Premier League i nižších soutěží a kromě jiného přinese i přepracovaný systém skautů a vyhledávání talentů.

Stahuj ZDE

Ship Simulator 2008

Ship Simulator 2008 - obrázekShip Simulator 2008 je námořní simulace, která všem zájemcům nabídne možnost ovládat celou řadu různých druhů lodí včetně motorových člunů, plachetnic, vodních taxi a nákladních lodí, s nimiž se bude hráč plavit v řadě známých přístavů a vodních ploch po celém světě. Lodě i lokace jsou vytvořeny přesně dle skutečných předloh, přičemž mezi loďkami nechybí Titanic a co se přístavů týče, tak oproti Ship Simulator 2006 přibyly tři nové - San Francisco, Southampton/Solent a Marseille. Hra bude reálně simulovat chování vodní hladiny včetně vln, nabídne dynamické střídání počasí i dne a noci, umožní ukládání pozice uprostřed mise, nabídne viditelné poškození lodí, podporu multiplayeru a přinejmenším 9 zbrusu nových lodí včetně tankeru a záchranné lodi. Hlavní částí hry zůstává opět singleplayer kampaň, která je sestavena z řady obtížných misí, které nejsou situovány pouze do přístavů, ale i na volné moře.

Stahuj ZDE
Posledni komentare
07.04.2016 17:51:27: Uniq cosmetics http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq cosmetics - parfémy Uniq parfémy
28.06.2012 01:05:13: Když potřebujete půjčku Půjčky s odpovědností pujcka-rychla-nebankovni.cz/ rychlá půjčka
26.06.2012 16:06:12: www.oriflame-kromeriz.cz registrace u oriflame cz Vám získejte krásné slevy
17.06.2012 20:40:53: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní připojištění komerční banka

Paraworld

popis_webu ParaWorld je prehistorická RTS od týmu SEK a společnosti Sunflowers, která hráče uvede do role velitele kmene, jehož úkolem je vést vlastní lid k vítězství nad soupeři a záchraně světa ParaWorld před zkázou. ParaWorld nabízí nádherně zpracovaný herní svět složený z více než 20 map situovaných do 5 odlišných prostředí (džungle, láva, ledové pustiny, savana, severní země), kde žije přes 50 druhů divokých zvířat včetně 40 do detailu zpracovaných dinosaurů. Základem hry je příběhová singleplayer kampaň, v jejímž průběhu se hráč ocitne v kůži 7 zcela odlišných hlavních hrdinů a povede 3 naprosto odlišné kmeny. Vedle singleplayeru je k dispozici i multiplayer přes LAN a internet až pro 8 hráčů. Z dalších prvků je třeba připomenout nádherné grafické zpracování, údajně revoluční management jednotek i surovin a možnost vylepšovat vlastnosti a schopnosti každého hrdiny, z nichž pak těží i celý jeho kmen.

Stahuj ZDE

Might and Magic V: Tribes of the East

popis_webu Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East je další kapitola v HoMaM V sáze, která konečně rozřeší události z HoMaM 5, jež započala nepovedená svatba královny Isabely. Hráč bude následovat kroky nekrolorda Arantira, jenž odhalí proroctví Temného mesiáše (Dark Messiah of Might & Magic) a spolu s tím i spiknutí démonů, které zasahuje až na nejvyšší místa. To znamená, že hráč zjistí, jak démoni pronikli do řad nebeských rytířů a v roli velitele nové hratelné frakce – orků – se pokusí pekelnou hrozbu eliminovat. Dramatický příběh, jež nabídne i několik postav z first-person akce Dark Messiah of Might & Magic, bude mít několik rovin a zavede hráče do nových lokací, jež budou mít podobu 5 nových singleplayer a 10 nových multiplayer map. Hlavní novinkou je však zcela bez pochyby možnost hrát za orky, na což se váže přístup k novým jednotkám, budovám, schopnostem, kouzlům a tak dále. K dispozici budou dále i nová kouzla, předměty, artefakty, budovy, ale i novinky, jako například kombo akce Artifact power. Každá postava z HoMaM V světa navíc dostane možnost alternativního upgradu do nové podoby, čímž se celkový počet unikátních postav zvedne na 170, přičemž onen alternativní upgrade přidá samozřejmě každé bytosti nové schopnosti, kouzla i bojové schopnosti. Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East je standalone produkt, takže k jeho hraní není třeba původní hry ani datadisku Hammers of Fate...

Stahuj ZDE

Death to Spies

popis_webu Death to Spies je third-person stealth akce, v níž hráč přebírá roli agenta ruské organizace S.M.E.R.S.H., která se soustředí na vyhledávání a likvidaci cizích agentů, nebo provádění vlastní špionážní činnosti. Hra je zasazena do období druhé světové války, a tak se bude hráč potýkat převážně s nepřítelem německého původu. Čeká jej neslyšné pronikání do celé řady pečlivě strážených objektů, či zneškodňování důležitých osob. Plnění daných cílů bude vyžadovat maximální diskrétnost. Jinak řečeno, hráč nesmí být v průběhu mise ani viděn ani slyšen jinak následuje smrt, Game Over a nesplnění mise. K tomu, aby se hráč prodral přes dobře strážené oblasti, bude nucen využívat řadu fíglů, mezi nimiž nebude určitě chybět oblékání se do uniforem zabytých nepřátel, používání zbraní nepřátel na místo zbraní vlastních, neslyšný pohyb mimo zorné pole vojáků, používání uspávacích zbraní, nebo zbraní s tlumičem, pečlivé ukrývání zabitých nepřátel a podobně. Tvůrci však jdou trošku dál a nabízí hráči řadu docela originálních možností, které jsou občas restriktivní, ale ve výsledku je to jen a jen ku prospěchu věci, respektive navození té správné atmosféry. Jmenovat lze třeba situaci, kdy si hráč nemůže obléci uniformu zabitého nepřítele, protože při jeho likvidaci došlo k zakrvavení uniformy, což by hráče ve společnosti dalších nepřátel prozradilo. Další docela zajímavou maličkostí je možnost nechat mrtvého vojáka ležet na místě a ukrýt pod jeho uniformu granáty. Jakmile vojáka někdo najde a začne s ním manipulovat, tak dojde k výbuchu a hráč se tím zbaví několika enemáků najednou. Takovýchto malých, ale potěšujících prvků by mělo být ve hře velké množství, aby je mohl hráč různě kombinovat i střídat.

Stahuj ZDE

Blitzkrieg 2 : Liberation

popis_webu Očekávaný datadisk k populární strategické hře z druhé světové války Blitzkrieg 2 s podtitulem Liberation je tady. V něm hráč bude moci hrát jak za Američany, tak i Sověty a Němce. K dispozici bude přes 250 jednotek a 60 pěších pluků. Důležitou roli bude v boji hrát terén a vymýšlení nových taktik. Grafický engine Enigma se v Blitzkrieg 2: Liberation dočká zlepšení a my se tak můžeme těšit i na dynamické změny počasí i denní doby. Chybět nebude ani rozsáhlý multiplayer s automatickým ohodnocováním hráčů.


Stahuj ZDE

European Street Racing

popis_webu uropean Street Racing je závodní hra, ve které se projedete sedmi evropskými metropolemi, vozový park bude tvořit 12 špičkových evropských aut. Samozřejmostí je poškození jak vozů, tak okolí po trati, střídání dne a noci a možnost tuningu... Hra nabídne multiplayer a to jak pomocí LAN, tak i pomocí internetu...

Stahuj ZDE

Thrillville off the Rails

popis_webu Relativně úspěšná budovatelská strategie Thrillville od LucasArts se dočkala pokračování. V něm bude stejně jako v prvním díle kladen důraz na budování zábavního parku a především co nejšílenějších horských drah. Přibude 100 nových misí a 34 miniher, které půjde hrát i v multiplayeru. 14 z nich bude nových a těch zbylých 20 bude obsahovat nové levely. Park nyní půjde vytvořit i tématicky, jako například hluboký vesmír, divoký západ atd.

Stahuj ZDE

The Settlers: Rise of an Empire

The Settlers: Rise of an Empire - obrázekStahuj ZDE

CD-key : 1483-8dh8-he8d-mdu7-ke8

The Settlers: Rise of an Empire je budovatelsko-ekonomická strategie, která kromě nového audiovizuálního zpracování a tradiční hratelnosti nabídne i sadu nových prvků, jež by měly celou The Settlers sérii pošoupnout po období stagnace zase o kousek dopředu. Základem konceptu jsou samozřejmě osadníci různých profesí, kteří budou mít vůbec poprvé své vlastní osobní potřeby, jež bude hráč nucen uspokojovat. Za tímto účelem bude možné sledovat každého jednotlivého osadníka v kteroukoli denní dobu a při jakékoli činnosti. Spokojení osadníci pak budou hráči dobře sloužit a budou se podílet na rozvoji ekonomiky, což hráči na oplátku umožní rozšiřování hranic říše, kterou bude ovšem nutné bránit proti dotírajícím nepřátelům. Za tímto účelem budou ve hře strážní věže a několik čistě bojových jednotek včetně rytířů. Ve výsledku by tak měl The Settlers: Rise of an Empire nabídnou realisticky vyhlížející středověký svět se svými vlastními – pevně stanovenými a průhlednými – pravidly a propracovaným ekonomickým systémem, který je založen na těžbě, zpracování a použití surovin, respektive prodeji zboží. Vůbec poprvé se v celé sérii objeví ženské postavičky, takže bude hráč moci dávat dohromady ženy a muže, potažmo vytvářet páry a rodiny. Budování osad ve velká a prosperující města se bude odehrávat ve čtyřech různých klimatických zónách, kde se budou těžit jiné suroviny a vyrábět odlišné produkty. Po všechny zóny však platí, že základem úspěchu je správné plánování a budování efektivních produkčních řetězců. Hra nabídne jak příběhovou singleplayer kampaň se scénářem od Jeffa Grubba, tak ničím neomezený Freeplay mód a chybět nebude ani editor misí a podpora multiplayer v několika místních i online módech.

World in Conflict

World in Conflict - obrázek
Příběh World in Conflict je, v porovnání třeba s Red Alert 2, mnohem realističtější a uskutečnitelnější , za což vděčíme z velké části spisovateli, expertovi na vojenskou technologii i období studené války, Larrymu Bondovi, který stojí za scénářem. V průběhu kampaně si zahrajete nejen za Spojené státy a Matičku Rus , ale i za třetí, zatím neodhalenou frakci. Ta bude samozřejmě taktéž založena na reáliích a to samé platí i o všech jednotkách ve hře. Obloha bude křižována vrtulníky Apache , na zemi zase narazíte třeba na ruskou dalekonosnou artilerii a vodní hladina bude čeřena letadlovými loděmi třídy Nimitz.


Stahuj ZDE

FIFA 08

FIFA 08 - obrázekStahuj ZDE

CD-key : X8MM-RWM9-FIFA-KFLT-FIFA
Crack ZDE
Na 100% funguje už jsem si stáhl a hraju

NHL 2008

NHL 2008 - obrázekTradičně další ročník nejpopulárnějšího zpracování NHL, jež pojednává o zlepšené grafické stránce, zahanbení zanícených obránců v situaci jeden na jednoho pomocí nových pohybových možností, či další rozvíjení úspěšné funkce „Skill Stick“ z předchozího ročníku.

Stahuj ZDE

Čeština ZDE

CD Key-
1VS2-9V1Z-LOVE-GFLT-LOVE
Posledni komentare
17.06.2012 16:48:52: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni kb penzijní fond
11.06.2012 21:56:13: www.antharant.cz staré knihy výkup
19.03.2012 21:36:17: tvorba webových stránek
24.01.2012 14:39:34: půjčky bez registru
1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.