luda356

Zde najdete veci ke stazeni a veci kolem her a dalsi super veci.........................

Hry ke stažení prez Torrent

Nový příspěvek

Xpand Rally Xtreme

Xpand Rally Xtreme - obrázekXpand Rally Xtreme je nástupce závodního titulu XPand Rally od polské společnosti Techland, který nabídne podobný obsah jako původní hra, jenom posunutý do poněkud extrémnější a pro hráče zřejmě zajímavější roviny. Jak už název naznačuje, tak to bude rovina extrémní, takže vedle klasických rallye vozidel hra nabídne rychlé GT speciály, DTR buginy, 4x4 off-roady, Monster Truck speciály a další. Pestré paletě druhů vozidel bude odpovídat všech více než 67 tratí odlišné délky i profilu, mezi nimiž nebudou chybět jak super-rychlé GT okruhy, tak i kopcovité off-road tratě, kde bude hráč závodit nejenom proti času, ale hlavně proti živým, nebo AI oponentům. Co se herních módů týče, dojde na klasickou kariéru i samostatné single a multiplayer závody. Hra je opět postavena na interně vyvinutém Chrome Enginu a kromě výše popsaného obsahu nabídne i ChromEd editor pro tvorbu vlastních tratí, vozidel a dokonce i vlastních herních módů.

Stahuj ZDE

Medal of Honor: Airborne

Medal of Honor: Airborne - obrázekPokračování úspěšné série first-person stříleček z druhé světové války, se kterou se setkáváme už od roku 1999 a která si zakládá na autentičnosti i historické přesnosti. V Medal of Honor: Aiborne se stanete členem Boyd Travers, 82. výsadkové divize Spojenců, která plní různorodé úkoly ve válkou zmítané Evropě, začínající na Sicílii a končící triumfem v Německu. Za největší novinku se vyzdvihuje fakt, že každá mise začne plně ovladatelným a působivým seskokem s padákem za nepřátelské linie. Na začátku každé herní úrovně tedy budete vy a několik dalších čekat v C-47 na výsadek a zahájení poslání. Mise ovšem nezačne už v letadle nebo někde na zemi, ale přímo v momentě výskoku...

Stahuj ZDE

The Sims 2 Bon Voyage

The Sims 2 Bon Voyage - obrázekThe Sims 2: Bon Voyage je šestý datadisk pro sociální simulaci The Sims 2, který Simáky osvobodí od každodenních kariérních starostí a uvrhne je na dovolenku do jedné ze tří lokací. Konkrétně to je exotický tropický ostrov s luxusním ubytováním, kempink v přírodě a dovolenka na Blízkém Východě. Ve všech těchto lokacích čekají na Simáky nové aktivity a setkání s doposud nepoznanými kulturami a místními zvyky.

Stahuj ZDE
CRACK ZDE

The Hell in Vietnam

The Hell in Vietnam - obrázekFirst-person střílečka od City Interactive postavená na Chrome enginu, která hráče zavede do období války ve Vietnamu, kde jej nechá bojovat na straně US armády v 8 dlouhých misích.

Stahuj ZDE

Medieval 2: Total War-Kingdoms (datadisk)

Medieval 2: Total War-Kingdoms (datadisk) - obrázekMedieval 2: Total War – Kingdoms je datadisk, který naváže na události z konce hlavní kampaně Medieval 2 a nabídne hráči celkem 4 nové kampaně. Ta první – největší umožní hráči v roli Hernána Cortése naplno prozkoumávat a dobývat Nový svět, neboli Ameriku. V průběhu této kampaně čeká na hráče setkání s původními obyvateli, včetně Aztéků, které si může buď podmanit, nebo proti nim bojovat. Další tři nové kampaně se budou odehrávat v Evropě, konkrétně v severní Evropě, v Anglii a ve Svaté zemi. Severská kampaň se týká boje pohanů proti křesťanům, anglická kampaň se zabývá bojem na čtyřech frontách proti koloniím, jež se bouří proti Britskému impériu a konečně kampaň ve Svaté zemi je vlastně rozšířená křížová výprava s novými jednotkami, hrdiny a cíly. Kromě nových kampaní nabídne datadisk 13 nových hratelných frakcí, přes 150 nových jednotek, podporu multiplayeru v Hotseat módu, šest speciálních multiplayer scénářů, 20 speciálních multiplayer map, nové technologické stromy, nové bojové formace a v neposlední řadě i význačné osobnosti typu Richard Lví Srdce, Saladin a další.

Stahuj ZDE

Bioshock

Bioshock - obrázekPoté co vaše letadlo ztroskotá do nepovolených ledových vod, objevíte zrezivělou batysféru a sestoupíte do Rapture….Město, skryté pod mořem bylo zbudováno pro vyvolené s genetickým potenciálem z řad vědců, umělců a průmyslníků. Naleznete zde město plné mrtvol, jehož chodbami se potulují mocní strážci a malá děvčátka okrádají mrtvé. Geneticky zmutovaní obyvatelé vás mohou kdykoliv přepadnout...

Stahuj ZDE

Tiger Woods PGA Tour 08

Tiger Woods PGA Tour 08 - obrázek

Další ročník golfového simulátoru se sdílením úderů online, kde podle různých parametrů, jako vzdálenost od jamky, počtu odpalů či zvolené obtížnosti, online služba GamerNet ocení váš výkon počtem bodů. Ty poté poslouží nejen k tradičnímu sestavení online žebříčků nejlepších hráčů tříděných dle mnoha hodnot, ale také k motivaci vašich přátel, kteří, aniž by zrovna hráli, automaticky obdrží zprávu, že jste je překonali o x bodů, včetně důkazu.

Stahuj ZDE

Combat Mission: Shock Force

Combat Mission: Shock Force je válečnou strategií, která se odehrává ve fiktivní blízké budoucnosti. Sýrie se rozhodla terorizovat okolní státy, což se nelíbí NATO a válka tak může začít.

Stahuj ZDE

Premier Manager 08

Premier Manager 08 - obrázekPremier Manager 08 je už 13. ročník v sérii fotbalových managerů, jež kromě tradiční hratelnosti, která se už řadu let nemění, nabídne celou řadu změn a nových prvků. V první řadě to bude zbrusu nový interface, což je u fotbalového manažera hodně důležité. V rámci nového uživatelského rozhraní by se měli hráči dočkat jednodušší navigace jednotlivými meníčky, statistikami i tabulkami. Další novinkou jsou nástroje pro vylepšování kondičky i zdravotního stavu fotbalistů (tréninkové centrum, rehabilitace, diagnóza zranění) a chybět by neměl ani systém odměn, který se postará o rozvoj fotbalistů i klubového personálu v závislosti na tom, jaké vybavení jim dá hráč k dispozici. Hra bude samozřejmě postavena na aktuálních údajích z této sezóny anglické Premier League i nižších soutěží a kromě jiného přinese i přepracovaný systém skautů a vyhledávání talentů.

Stahuj ZDE

Ship Simulator 2008

Ship Simulator 2008 - obrázekShip Simulator 2008 je námořní simulace, která všem zájemcům nabídne možnost ovládat celou řadu různých druhů lodí včetně motorových člunů, plachetnic, vodních taxi a nákladních lodí, s nimiž se bude hráč plavit v řadě známých přístavů a vodních ploch po celém světě. Lodě i lokace jsou vytvořeny přesně dle skutečných předloh, přičemž mezi loďkami nechybí Titanic a co se přístavů týče, tak oproti Ship Simulator 2006 přibyly tři nové - San Francisco, Southampton/Solent a Marseille. Hra bude reálně simulovat chování vodní hladiny včetně vln, nabídne dynamické střídání počasí i dne a noci, umožní ukládání pozice uprostřed mise, nabídne viditelné poškození lodí, podporu multiplayeru a přinejmenším 9 zbrusu nových lodí včetně tankeru a záchranné lodi. Hlavní částí hry zůstává opět singleplayer kampaň, která je sestavena z řady obtížných misí, které nejsou situovány pouze do přístavů, ale i na volné moře.

Stahuj ZDE
Poslední komentáře
07.04.2016 17:51:27: Uniq cosmetics http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq cosmetics - parfémy Uniq parfémy
28.06.2012 01:05:13: Když potřebujete půjčku Půjčky s odpovědností pujcka-rychla-nebankovni.cz/ rychlá půjčka
26.06.2012 16:06:12: www.oriflame-kromeriz.cz registrace u oriflame cz Vám získejte krásné slevy
17.06.2012 20:40:53: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní připojištění komerční banka
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.