luda356

Zde najdete veci ke stazeni a veci kolem her a dalsi super veci.........................

Hry ke stažení prez Torrent

Nový příspěvek

Paraworld

popis_webu ParaWorld je prehistorická RTS od týmu SEK a společnosti Sunflowers, která hráče uvede do role velitele kmene, jehož úkolem je vést vlastní lid k vítězství nad soupeři a záchraně světa ParaWorld před zkázou. ParaWorld nabízí nádherně zpracovaný herní svět složený z více než 20 map situovaných do 5 odlišných prostředí (džungle, láva, ledové pustiny, savana, severní země), kde žije přes 50 druhů divokých zvířat včetně 40 do detailu zpracovaných dinosaurů. Základem hry je příběhová singleplayer kampaň, v jejímž průběhu se hráč ocitne v kůži 7 zcela odlišných hlavních hrdinů a povede 3 naprosto odlišné kmeny. Vedle singleplayeru je k dispozici i multiplayer přes LAN a internet až pro 8 hráčů. Z dalších prvků je třeba připomenout nádherné grafické zpracování, údajně revoluční management jednotek i surovin a možnost vylepšovat vlastnosti a schopnosti každého hrdiny, z nichž pak těží i celý jeho kmen.

Stahuj ZDE

Might and Magic V: Tribes of the East

popis_webu Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East je další kapitola v HoMaM V sáze, která konečně rozřeší události z HoMaM 5, jež započala nepovedená svatba královny Isabely. Hráč bude následovat kroky nekrolorda Arantira, jenž odhalí proroctví Temného mesiáše (Dark Messiah of Might & Magic) a spolu s tím i spiknutí démonů, které zasahuje až na nejvyšší místa. To znamená, že hráč zjistí, jak démoni pronikli do řad nebeských rytířů a v roli velitele nové hratelné frakce – orků – se pokusí pekelnou hrozbu eliminovat. Dramatický příběh, jež nabídne i několik postav z first-person akce Dark Messiah of Might & Magic, bude mít několik rovin a zavede hráče do nových lokací, jež budou mít podobu 5 nových singleplayer a 10 nových multiplayer map. Hlavní novinkou je však zcela bez pochyby možnost hrát za orky, na což se váže přístup k novým jednotkám, budovám, schopnostem, kouzlům a tak dále. K dispozici budou dále i nová kouzla, předměty, artefakty, budovy, ale i novinky, jako například kombo akce Artifact power. Každá postava z HoMaM V světa navíc dostane možnost alternativního upgradu do nové podoby, čímž se celkový počet unikátních postav zvedne na 170, přičemž onen alternativní upgrade přidá samozřejmě každé bytosti nové schopnosti, kouzla i bojové schopnosti. Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East je standalone produkt, takže k jeho hraní není třeba původní hry ani datadisku Hammers of Fate...

Stahuj ZDE

Death to Spies

popis_webu Death to Spies je third-person stealth akce, v níž hráč přebírá roli agenta ruské organizace S.M.E.R.S.H., která se soustředí na vyhledávání a likvidaci cizích agentů, nebo provádění vlastní špionážní činnosti. Hra je zasazena do období druhé světové války, a tak se bude hráč potýkat převážně s nepřítelem německého původu. Čeká jej neslyšné pronikání do celé řady pečlivě strážených objektů, či zneškodňování důležitých osob. Plnění daných cílů bude vyžadovat maximální diskrétnost. Jinak řečeno, hráč nesmí být v průběhu mise ani viděn ani slyšen jinak následuje smrt, Game Over a nesplnění mise. K tomu, aby se hráč prodral přes dobře strážené oblasti, bude nucen využívat řadu fíglů, mezi nimiž nebude určitě chybět oblékání se do uniforem zabytých nepřátel, používání zbraní nepřátel na místo zbraní vlastních, neslyšný pohyb mimo zorné pole vojáků, používání uspávacích zbraní, nebo zbraní s tlumičem, pečlivé ukrývání zabitých nepřátel a podobně. Tvůrci však jdou trošku dál a nabízí hráči řadu docela originálních možností, které jsou občas restriktivní, ale ve výsledku je to jen a jen ku prospěchu věci, respektive navození té správné atmosféry. Jmenovat lze třeba situaci, kdy si hráč nemůže obléci uniformu zabitého nepřítele, protože při jeho likvidaci došlo k zakrvavení uniformy, což by hráče ve společnosti dalších nepřátel prozradilo. Další docela zajímavou maličkostí je možnost nechat mrtvého vojáka ležet na místě a ukrýt pod jeho uniformu granáty. Jakmile vojáka někdo najde a začne s ním manipulovat, tak dojde k výbuchu a hráč se tím zbaví několika enemáků najednou. Takovýchto malých, ale potěšujících prvků by mělo být ve hře velké množství, aby je mohl hráč různě kombinovat i střídat.

Stahuj ZDE

Blitzkrieg 2 : Liberation

popis_webu Očekávaný datadisk k populární strategické hře z druhé světové války Blitzkrieg 2 s podtitulem Liberation je tady. V něm hráč bude moci hrát jak za Američany, tak i Sověty a Němce. K dispozici bude přes 250 jednotek a 60 pěších pluků. Důležitou roli bude v boji hrát terén a vymýšlení nových taktik. Grafický engine Enigma se v Blitzkrieg 2: Liberation dočká zlepšení a my se tak můžeme těšit i na dynamické změny počasí i denní doby. Chybět nebude ani rozsáhlý multiplayer s automatickým ohodnocováním hráčů.


Stahuj ZDE

European Street Racing

popis_webu uropean Street Racing je závodní hra, ve které se projedete sedmi evropskými metropolemi, vozový park bude tvořit 12 špičkových evropských aut. Samozřejmostí je poškození jak vozů, tak okolí po trati, střídání dne a noci a možnost tuningu... Hra nabídne multiplayer a to jak pomocí LAN, tak i pomocí internetu...

Stahuj ZDE

Thrillville off the Rails

popis_webu Relativně úspěšná budovatelská strategie Thrillville od LucasArts se dočkala pokračování. V něm bude stejně jako v prvním díle kladen důraz na budování zábavního parku a především co nejšílenějších horských drah. Přibude 100 nových misí a 34 miniher, které půjde hrát i v multiplayeru. 14 z nich bude nových a těch zbylých 20 bude obsahovat nové levely. Park nyní půjde vytvořit i tématicky, jako například hluboký vesmír, divoký západ atd.

Stahuj ZDE

The Settlers: Rise of an Empire

The Settlers: Rise of an Empire - obrázekStahuj ZDE

CD-key : 1483-8dh8-he8d-mdu7-ke8

The Settlers: Rise of an Empire je budovatelsko-ekonomická strategie, která kromě nového audiovizuálního zpracování a tradiční hratelnosti nabídne i sadu nových prvků, jež by měly celou The Settlers sérii pošoupnout po období stagnace zase o kousek dopředu. Základem konceptu jsou samozřejmě osadníci různých profesí, kteří budou mít vůbec poprvé své vlastní osobní potřeby, jež bude hráč nucen uspokojovat. Za tímto účelem bude možné sledovat každého jednotlivého osadníka v kteroukoli denní dobu a při jakékoli činnosti. Spokojení osadníci pak budou hráči dobře sloužit a budou se podílet na rozvoji ekonomiky, což hráči na oplátku umožní rozšiřování hranic říše, kterou bude ovšem nutné bránit proti dotírajícím nepřátelům. Za tímto účelem budou ve hře strážní věže a několik čistě bojových jednotek včetně rytířů. Ve výsledku by tak měl The Settlers: Rise of an Empire nabídnou realisticky vyhlížející středověký svět se svými vlastními – pevně stanovenými a průhlednými – pravidly a propracovaným ekonomickým systémem, který je založen na těžbě, zpracování a použití surovin, respektive prodeji zboží. Vůbec poprvé se v celé sérii objeví ženské postavičky, takže bude hráč moci dávat dohromady ženy a muže, potažmo vytvářet páry a rodiny. Budování osad ve velká a prosperující města se bude odehrávat ve čtyřech různých klimatických zónách, kde se budou těžit jiné suroviny a vyrábět odlišné produkty. Po všechny zóny však platí, že základem úspěchu je správné plánování a budování efektivních produkčních řetězců. Hra nabídne jak příběhovou singleplayer kampaň se scénářem od Jeffa Grubba, tak ničím neomezený Freeplay mód a chybět nebude ani editor misí a podpora multiplayer v několika místních i online módech.

World in Conflict

World in Conflict - obrázek
Příběh World in Conflict je, v porovnání třeba s Red Alert 2, mnohem realističtější a uskutečnitelnější , za což vděčíme z velké části spisovateli, expertovi na vojenskou technologii i období studené války, Larrymu Bondovi, který stojí za scénářem. V průběhu kampaně si zahrajete nejen za Spojené státy a Matičku Rus , ale i za třetí, zatím neodhalenou frakci. Ta bude samozřejmě taktéž založena na reáliích a to samé platí i o všech jednotkách ve hře. Obloha bude křižována vrtulníky Apache , na zemi zase narazíte třeba na ruskou dalekonosnou artilerii a vodní hladina bude čeřena letadlovými loděmi třídy Nimitz.


Stahuj ZDE

FIFA 08

FIFA 08 - obrázekStahuj ZDE

CD-key : X8MM-RWM9-FIFA-KFLT-FIFA
Crack ZDE
Na 100% funguje už jsem si stáhl a hraju

NHL 2008

NHL 2008 - obrázekTradičně další ročník nejpopulárnějšího zpracování NHL, jež pojednává o zlepšené grafické stránce, zahanbení zanícených obránců v situaci jeden na jednoho pomocí nových pohybových možností, či další rozvíjení úspěšné funkce „Skill Stick“ z předchozího ročníku.

Stahuj ZDE

Čeština ZDE

CD Key-
1VS2-9V1Z-LOVE-GFLT-LOVE
Poslední komentáře
17.06.2012 16:48:52: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni kb penzijní fond
11.06.2012 21:56:13: www.antharant.cz staré knihy výkup
19.03.2012 21:36:17: tvorba webových stránek
24.01.2012 14:39:34: půjčky bez registru
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.